Жіночі черевики із замші. Як правильно доглядати?

+++++
12.12.2017

 Замшеві черевики – це дуже жіночно та стильно. Але взимку виникає головне питання: «Як доглядати за такими черевиками?». Хочеться, аби вони прослужити декілька сезонів, не втрачаючи свої новизни та привабливості. Не треба відмовляти собі у задоволенні поєднувати розкішні замшеві черевики узимку з улюбленими зимовими сукнями чи спідницями. Будьте неперевершеними! А ми вже попіклувались та пропонуємо до Вашої уваги декілька простих правил якісного догляду за замшевими черевиками.

  1. Ніколи не сушіть замшеві жіночі черевики  біля батареї. Це одна з найголовніших помилок при догляді. Взуття треба очистити м’якою тканиною від зайвої вологи, після чого  можна прийматись за видалення плям.
  2. Фарба-спрей. Є такий чудодійний засіб, який допоможе впоратись з реагентами, якими посипають дорогу у зимовий період. Такі реагенти можуть псувати поверхню взуття, але фарба-спрей врятує навіть у найкритичнішій ситуації.
  3. Папір. Так, ніхто не відміняв давній, але такий ефективний метод. Папір, розміщений усередині черевиків допоможе швидке впоратись з вологою, яка для замші є найгіршим ворогом у зимовий період.
  4. Очищення бруду парою. Ось такий метод доступний для кожного у домашніх умовах. Якщо на замшевих черевиках з’явились плями, Ви легко впораєтесь з ними за декілька хвилин. Для цього нагрійте воду. Доведіть до кипіння. Після цього зніміть кришку та потримайте черевики над парою декілька хвилин. Після такої маніпуляції прибрати бруд із поверхні з використанням м’якої серветки буде набагато простіше.
  5. Прати черевики із замші не рекомендується. Але, якщо плями застарі та Ви не може з ними впоратись за допомого методів, перерахованих вище, можна зробити вологу очистку з використанням мильного розчину.

 Ось такі нескладні правила догляду за замшевими черевиками дозволять зберегти їх новизну та привабливість навіть на декілька зимових сезонів. Не варто відмовляти собі у задоволенні носити зимове взуття із такого благородного матеріалу, як замша. Черевики завжди підкреслять Ваш жіночність та наявність гарного смаку, а пильні погляди оточуючих – гарантовані.

 Кожна пара чобіт – це якість та приємна ціна. 

 Купити жіночі замшеві чоботи  Ви зможете в інтернет-магазині «Легкі Кроки», обравши свою пару у каталозі. Кожна пара – це виключний стиль. Кожна пара – це якість та приємна ціна. Цієї зими Ви будете вражати своїм витонченим стилем, а використовуючи перераховані вище правила догляду за взуття у зимовий період, Ваші черевики слугуватимуть декілька років, радуючи око досконалим виглядом.  Вас та оточуючих.

 

Просмотров: 327
Жіночі черевики із замші. Як правильно доглядати?
Залиште коментар
ім'я*:
Коментар:

Виберіть правильну відповідь
три плюс сім                        
   * — Поля, обов'язкові для заповнення