Індивідуальне пошиття взуття

 Якісне комфортне взуття є запорукою здоров’я Ваших ніг, та зручності у його використанні. Однак, дуже важливим моментом є повна відповідність розмірів чобіт або черевиків розмірам та формі Вашої ноги. В багатьох випадках, не завжди є можливість підібрати потрібний розмір конкретної моделі, який би оптимально підходив саме для Вас. Однак, вам зовсім не обов’язково купувати саме готове взуття.

 

 Ми пропонуємо індивідуальне пошиття жіночих чобіт/черевиків. Це дуже зручний та доступний спосіб отримання якісного, естетичного та комфортного взуття, яке ідеально підійде саме Вам і форма та розміри якого якнайкраще враховуватимуть особливості саме Ваших ніг. Індивідуальне пошиття жіночих чобіт/черевиків – це більш зручний та доступний  спосіб забезпечити себе якісним зимовим чи осіннім взуттям, ніж пошук потрібного варіанту в звичайних чи Інтернет магазинах.

 

 Як правило, пошиття взуття за індивідуальними розмірами вартує у нас 100,00 грн додатково до вартості вибраної Вами моделі. Зробити замовлення такої послуги в нас дуже просто. Для цього необхідно виконати ряд простих дій.

 

  1. Обрати на сторінках нашого Інтернет магазину конкретну модель жіночих чобіт або черевиків, які б Ви хотіли замовити.

 

  1. Завантажити  файл (внизу сторінки) з формою замовлення, де Ви вкажете всі необхідні параметри потрібного Вам взуття.

 

  1. Заповнити форму замовлення. Ви повинні вказати всі параметри, від 1 до 9, в наведеній таблиці, орієнтуючись на розміщений праворуч малюнок. 
  1. Надіслати файл із заповненою таблицею на електронну адресу  legkikroky@gmail.com. При цьому, в листі також варто вказати, який саме тип утеплення Ви бажаєте, маючи на увазі наступне:

-       байка або натуральне хутро (80%) – безкоштовно

-       цигейка коротка ( «європейка») – додатково + 200,00 грн.

-       цигейка висока ( до 42 см) – додатково + 350,00 грн

-       цигейка висока ( від 42см до 48 см) - додатково + 450,00 грн

 

      5. Після отримання Вашого листа-замовлення, з Вами обов’язково зв’яжуться    наші менеджери, з якими Ви зможете уточнити всі деталі замовлення, а також узгодити все, що пов’язано з доставкою та оплатою Вашого замовлення.

   Важливо!

  • Параметр №6 - це висота чобота по лінії змійки/застібки. подивитись фото
  • Модельєр використовує дану таблицю як інструкцію,  модель взуття буде пошита згідно вказаних мірок. Збільшити/зменшити можна повністю або частково. Враховуйте будь ласка можливість зміни форми взуття через збільшення об'ємів.
  • Обов'язково після отримання заповненої таблиці проконсультуємо Вас і виправимо при потребі помилки.

Як визначити свій розмір

Зняття мірки з ноги
(положення вимірювальної стрічки при знятті обхватів):                                                 ффф

№ п/п

Об'єкти замірів розмірів Вашої ноги

Результат (в см )

1

Обхват Вашої стопи в пучках

 

2

Обхват Вашої стопи в прямому підйомі

 

3

Обхват Вашої стопи в косому підйомі

 

4

Обхват Вашої гомілки над кісточками

ХХХХХХХХХХХХХ

5

Обхват Вашої гомілки в ікрі

 

6

Висота чобота внутрішня частина

 

7

Обхват гомілки на висоті 5 см від щиколотки

ХХХХХХХХХХХХХ

8

Довжина від п'ятки до найширшої частини гомілки

 

9

Замір стопи

 

                                                                                                   

Як взнати потрібну довжину устілки?

1 спосіб. Виміряйте устілку від Вашого взуття

ва

Дістаньте устілку з Вашого взуття, що максимально підходить Вам за розміром, виміряйте відстань від краю п'ятки до найбільш віддаленого кінчика пальців. Відніміть 5 мм від отриманого значення  і Ви отримаєте довжину стопи, на яку і потрібно орієнтуватися при замовленні.

2 спосіб.  Виміряйте довжину Вашої стопи

6767

Довжина стопи – це відстань від кінчика великого пальця ноги до п’ятки.

Щоб її визначити, поставте стопу на аркуш паперу як можна ближче до його краю, зробіть засічки олівцем біля кінчика великого пальця та за п’яткою. Важливо тримати олівець вертикально, щільно притискаючи до стопи. Потім покладіть лінійку паралельно до краю аркуша та виміряйте відстань між засічками. Отримане Вами число і є довжина Вашої стопи.

Для надійності варто виміряти обидві стопи та порівняйте результати. Якщо довжина відрізняється, беріть до розрахунку більшу величину.